אני נטע שחר, מנחה מוסמכת של שיטת המודעות לפוריות,
ומנחת סדנאות נשים בנושאי תבונה נשית ובריאות האישה.
מטפלת בעיסוי רחם בשיטת ארויגו, מטפלת בשיאצו ועיסוי נשים הרות,
ומלווה נשים בתהליכי חיבור עצמי ונשי ובתהליכי פוריות.

גדלתי בהוד השרון, תנועת נוער, מחול, צבא, טיול במזרח ו... לימודים.
מה אלמד? לא יודעת. מה אני רוצה להיות? לא יודעת.

למדתי לתואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה, ועדיין איני יודעת מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה. אז התחלתי תואר שני במנהל עסקים, זה כללי, זה פותח דלתות, כבר אתגלגל.

מסיימת שנה מתוך שנתיים של לימודים ומגיעה ב'טעות' ליום פתוח במכללת אילמה לרפואה משלימה. איך אומרים? משם הכל היסטוריה.

מי אני

מכללה חרדית לרפואה משלימה. מה לי ולזה? ואיכשהו הלב שלי נמשך לשם. אני מרגישה ביום הפתוח שמדברים רק אלי, ואני מבינה מה אני רוצה להיות

כשאהיה גדולה- אני רוצה לעזור לאנשים. כמה שעות בהן המוח לא נח, אבל הלב יודע. אני מחליטה לעזוב את התואר ולהתחיל לימודי טיפול גוף-נפש.

באילמה אני לומדת לטפל בשיאצו, בצ'י קונג, בדמיון נובע וכלים רגשיים נוספים. אבל יותר מהכל אני לומדת להתחבר לעצמי, לנשמה שלי, לאמת שלי, ואני עדיין ממשיכה ללמוד זאת בכל יום ויום. אני מגלה שאני אוהבת את הטיפול במגע וטובה בו, ומתחילה במקביל לימודי עיסוי. אני מתחילה לטפל, ומגלה שיש לי חיבור מאוד מיוחד לנשים, ומחליטה לטפל רק בכן.

במקביל ללימודי טיפול גוף-נפש, אני לומדת בריאות טבעית ומבינה שגלולות לא מתאימות לאורח החיים החדש שלי. אני מחפשת תחלופות ומגיעה לספר

שיטת המודעות לפוריות. אני קוראת את הספר בשקיקה ומבינה שיש פה משהו גדול מאוד. מה שאני לא מבינה, זה איך אף אחד לא מלמד אותנו את כל מה שכתוב שם?!? ברור לי שאני חייבת להעביר את הידע הזה הלאה. זה בוער לי בכל תא בגוף. אני מחכה בסבלנות עד שנפתח קורס להכשרת מנחות של שיטת המודעות לפוריות.

האוצרות שגיליתי על נשים ונשיות והחיבור שלי לנשים, מנתבים את עולם הטיפול שלי לכל מה שקשור בעולם הנשי- לגוף האישה, לבריאות האישה ולתבונתה.

אני מחליטה למקד את העשייה שלי בטיפול, ליווי והדרכת נשים בכל הקשור לעולמן הנשי. אני ממשיכה לרכוש כלי טיפול שמסייעים לי במטרתי זו, ומיום ליום אני לומדת, מתפתחת וממקדת את העשייה שלי עם נשים.

אני מרגישה וחושבת שאנו כנשים, לא קיבלנו מספיק חיזוק למהותנו הנשית, לכוחות שלנו וליכולות שלנו. לא סיפרו לנו כמה הגוף שלנו מופלא, כמה כל חלק בו מקודש ואיך נבראנו בתבונה, במורכבות ובדיוק. הגיע הזמן לתת לנו מקום, לגוף שלנו, לנשמה שלנו. אני מרגישה שהייעוד שלי היום הוא לייצר את המקום הזה, לספר וללמד כמה אנחנו מופלאות, ולהזכיר לכולנו את מה שכבר הספקנו לשכוח, שאנחנו כוח- שקט ועדין, רגיש ופגיע, מתבונן ושואב, מכיל ואוהב.

המידע באתר אין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או תחליף לייעוץ מקצועי ואישי, או כתחליף לטיפול רפואי כלשהו.

 © כל הזכויות שמורות לנטע שחר.