ארויגו

שיטת ®Arvigo הינה שיטה לעיסוי בטני המתבססת על טכניקות קדומות משבט המאיה. טכניקת הטיפול היא חיצונית ואינה פולשנית. העיסוי משפיע על מנח איברי הבטן והאגן, ומביא אותם למיקום אופטימאלי. מיקום האיברים משפיע על זרימת הדם, הלימפה, העצבים והאנרגיה בגוף.

השיטה מסייעת במגוון רחב של מקרים כמו בעיות פריון, כאבי ווסת, כאבי ביוץ, מחזור שאינו סדיר, צניחות איברי האגן, שרירנים, דלקות חוזרות בשלפחוית השתן והנרתיק, אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות, תסמיני גיל המעבר, כאבים ביחסי מין, בעיות עיכול, כאבי גב ועוד.

שיטת ®Arvigo פותחה על ידי ד"ר רוזיטה ארויגו, אשר למדה את טכניקות הטיפול משמאן שבט המאיה דון אליחיו פנטי. ברגישות ותבונה לקחה רוזיטה את טכניקת העיסוי הקדומה ושילבה אותה עם מידע מודרני באנטומיה ופיזיולוגיה. התוצאה: טיפול הולסטי הנוגע בגוף, בנפש וברוח ומביא לריפוי הגוף יחד עם ריפוי רגשי ורוחני.

דון אליחיו, שמאן שבט המאיה האמין כי המרכז של האשה הוא הרחם שלה:
"הרחם היא מרכזה של האשה. אם הרחם יוצאת מאיזון ואינה בבריאות מיטבית כל חייה של האשה יושפעו מכך, האשה תהיה בחוסר איזון בדיוק כמו הרחם".

שיטת ארויגו מסייעת לגוף לחזור לאיזון הטבעי שלו. באמצעות עיסוי המתבצע בבטן ובגב אנו מחזקות את  הרצועות התומכות ברחם. העיסוי עמוק ומשמעותי, ועם זאת רך ועדין. חווית הטיפול היא נעימה, מרגיעה ומרפאת.

עם רוזיטה ארויגו בביקורה בישראל מאי 2018

המידע באתר אין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או תחליף לייעוץ מקצועי ואישי, או כתחליף לטיפול רפואי כלשהו.

 © כל הזכויות שמורות לנטע שחר.