ארויגו וטיפולי פוריות

טיפולי פוריות הם חלק מתקופה מאוד מורכבת המלווה בקשיים גדולים הן ברמה הפיסית והן ברמה הרגשית. לפעמים לא מאובחנת בעיה מסויימת, אך הנסיונות ממשיכים במשך חודשים ללא הצלחה, והקושי גדל מנסיון לנסיון. המצב הזה מכניס את הגוף למתח רב והבטן מתמלאת ברגשות מורכבים.

 

טיפול ארויגו הוא טיפול רך, עדין ומרגיע ועם זאת עושה עבודה עמוקה ומשמעותית המחזקת את הרחם ואת השרירים והרצועות המחזיקים את הרחם, משפר את זרימת הדם אל ומהרחם, משפיע על רירית הרחם, משחרר חסימות והידבקויות ומשחרר את הנשימה. שחרור החסימות, ושיפור זרימת הדם אל הרחם והשחלות עשוי לשפר את התגובה שלהן לטיפולי הפוריות.

המפגש והעיסוי בארויגו מסייעים לשחרר גם רגשות שהוחזקו בבטן, ולפנות מקום לחיים חדשים.

מפגשים במהלך טיפולי פוריות

אנו נרצה לעבוד עם ארויגו כהכנה לטיפולי פוריות על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה של הטיפולים. במידה ואת נמצאת בתהליכים של טיפולי פוריות, יהיה צורך בתקופת זמן ללא טיפול תרופתי. בזמן זה יתבצעו העיסויים ורק לאחר מכן תחזרי לטיפולים.

רצוי להתחיל בטיפולי ארויגו שלושה חודשים לפני שניגשים לטיפולי פוריות. לכל הפחות נדרש חודש שלם של טיפול אינטסיבי בשילוב תזונה, פעילות גופנית וטיפולים תומכים נוספים.

במהלך טיפולי הפוריות נבצע עיסוי ארויגו בהתאם להליך הרפואי, בדרך כלל טיפול בזמן גירוי הזקיקים הראשוני וטיפול נוסף לפני החזרת עוברים.

המידע באתר אין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או תחליף לייעוץ מקצועי ואישי, או כתחליף לטיפול רפואי כלשהו.

 © כל הזכויות שמורות לנטע שחר.