top of page

ליווי בגישת BOT

Birth Oriented Thinking

'שדה הלידה' מושג המתאר מרחב רחב מאוד מאוד. שדה הלידה מתחיל עוד לפני ההחלטה לנסות להרות, שדה הלידה יכול להיות אפילו הקושי להכיר את מי שיהיה האבא ליילדי. שדה הלידה זה הניסיון להרות, הקשיים, האכזבות, החששות שמלווים את ההריון, שדה הלידה זה כל מה שקורה בלידה וגם כל מה שקורה אחריה. שדה הלידה זה החיים של אשה שמבקשת יום אחד ללדת, והחיים של זאת שכבר ילדה.

 

במפגש bot את מקבלת מקום לכל מה שקיים ומורגש בך, אם זה פחד, קושי, כאב, חשש או התרגשות גדולה ושמחה מתפרצת.

 

מפגש bot זה מפגש שמאפשר לך לעבד את החוויות והתהליכים שאת חווה בשדה הלידה, למשל קשיי פריון, איבוד הריון, קושי מול גורמי מקצוע רפואיים, קשיים מול בן הזוג או ההורים, הפחד מהריון נוסף אחרי חווית הריון או לידה מטלטלת ועוד אינספור חוויות, כי לכל אשה החוויה שלה ומה שהיא מעלה בה.

 

אני רוצה לתת מקום לכל טווח הרגשות שלך. אני רוצה לאפשר לך לחוות כל רגש במלואו. אני רוצה לתת לך את הכלים לצמוח מתוך החוויות שאת עוברת, ללמוד מהן ולהשתמש בידע לטובתך.

מפגש ליווי בן 60 דקות | 350 שקלים

הכנה ללידה

בשיטת פשוט ללדת Hypnobirthing

הגוף שלך יודע ללדת. הוא נברא ונוצר עבור לידה.

אני מרגישה כי בכל הקשור ללידה, קצת בדומה למודעות לפוריות, כל שעלינו לעשות הוא להיזכר ולאפשר, כי הגוף שלך- הוא יודע איך ללדת.

הכנה ללידה בשיטת פשוט ללדת תכין אותך ללידה עדינה, רכה ובטוחה. ערכי היסוד של השיטה מתמקדים בהחזרת המוקד בלידה לקשר העמוק שבין האם לגופה ולתינוק. השיטה מעניקה כלים שיסיעו לך להביא את תינוקך לעולם בעדינות ומתוך שמחה ורוגע, ובזכות כך תתאפשר חווית לידה חיובית, מעצימה ומשמעותית לך, לתינוק ולמלווים.

המפגשים יאפשרו לך להתחבר לעומק אל עצמך ואל גופך, על מנת ללדת בקלות ומתוך שלווה. אני רוצה שתגיעי ללדת מתוך ביטחון מלא בגופך, ומתוך התרגשות ושמחה לקראת החוויה שאת עומדת לעבור. אני רוצה שתגיעי ללידה מתוך ביטחון מלא בתינוק שלך, שהוא יודע איך להיוולד, ומתוך ביטחון מלא במלווה שלך, שיתמוך בך ויסייע לך בצורה הטובה ביותר בלידה. אני רוצה שאת והמלווה שלך תוכלו להתרגש ביחד לקראת החוויה שאתם עומדים לעבור.

 

נלמד טכניקות של נשימה, הרפיה ודמיון מודרך, שיעזרו לך להישאר רגועה ונינוחה. את תוכלי להרפות את כל חלקי הגוף ובכך לשתף פעולה עם התהליך הטבעי של הלידה.

במפגשי ההכנה נלמד מהי לידת היפנובירת'ינג ומאיפה הגיעה, כיצד ניתן לחוות לידה טובה, נינוחה ורגועה, נלמד על שרירי הרחם ותפקידם בלידה, טכניקות נשימה והרפיה, טכניקות של דמיון מודרך, שחרור רגשות ומחשבות מגבילות, כיצד לבחור היכן מתאים לי ללדת ועוד...

הקורס נפרס על פני חמשה מפגשים, כל מפגש אורך כשלוש שעות. מפגשי ההכנה הם אינטימיים ומתקיימים באווירה ביתית. כדאי להגיע לקורס הכנה ללידה בין השבוע ה-22 ועד השבוע ה-32 להריון.

לידות רכות וטובות לכולם.

goldseal Hebrew.png

קורס הכנה קבוצתי | 1300 שקלים

קורס הכנה פרטני | 3000 שקלים

פרחים בלבד שקוף1.png
bot
הכנה ללידה
עיסוי הריון

עיסוי הריון- עיסוי נשים הרות

תקופת ההריון היא תקופה מרגשת המלווה בהמון שינויים בגוף. השינויים הם טובים ומשמחים, אך לפעמים את מרגישה שאינך מכירה את הגוף המשתנה. הגוף עובר שינוי מטלטל, ואיתו גם הנפש. האנרגיה משתנה ואת מרגישה וחווה דברים שלא הכרת. לחוויות השינוי מצטרפים גם חששות, דאגות ופחדים מההריון עצמו, מהלידה ומהחיים שאחרי הלידה.

 

עיסוי בזמן ההריון מרגיע את הגוף ואת הנפש. העיסוי מסייע בהרפיית השרירים, ממריץ את זרימת הדם, מפחית הצטברות נוזלים בגוף, משחרר את פעולת התנועה במפרקים, מקל על מתחים, מנקה רעלים ומעודד תחושת שלווה, רוגע וחיוניות. העיסוי יכול לסייע למזער קשיים פיזיים ורגשיים ולשפר את היומיום בתקופה מיוחדת ומלאת שינויים זו.

 

עיסוי בתקופת ההריון ניתן לבצע החל מהשליש השני להריון.

dreamstime_xxl_52086849.jpg

60 דקות | 350 שקלים

פרחים בלבד שקוף1.png
bottom of page