המידע באתר אין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או תחליף לייעוץ מקצועי ואישי, או כתחליף לטיפול רפואי כלשהו.

 © כל הזכויות שמורות לנטע שחר.

נשים מספרות על סדנת שיטת המודעות לפוריות

"אל הסדנה הגעתי לאחר שנואשתי מכל אמצעי המניעה ההורמונלים הקיימים בשוק. רציתי את היכולת למנוע הריון בדרך שתהיה בטוחה מצד אחד וללא הורמונים מהצד השני. הסדנה לימדה אותי להכיר את הגוף שלי מקרוב. לדעת מה טוב ונכון לי ומה לא. הכרתי נשים מקסימות וגילתי עולם חדש של נשיות. ומעל הכל נטע אחת עדינה סבלנית ומכילה שמלאה בתשוקה להעביר את הידע הרב שיש לה הלאה. גרמה לי להתרגש מדברים שבעבר סלדתי מהם, ולחוות את עצמי מחדש.
ממילצה בחום לכל אישה בכל גיל לעבור את הסדנה ולהצטרף למעגל המדהים הזה של המודעות."

"אני ממליצה מאוד לכל אחת ללמוד את השיטה ונפלאותיה אצל נטע. השיטה עוזרת להכיר טוב יותר את הגוף ושלבי המחזוריות של האשה כדי להיות פחות תלויה בגורמים חיצוניים. ממליצה במיוחד על נטע כמנחה, שנותנת מעצמה, מכילה, אכפתית, מכוונת ביד בטוחה, מקצועית ואוהבת. הרגשתי בנוח לשתף אותה מעבר לפוריות גם בנושאים אישיים וזוגיות כי יש בה משהו שמאפשר ומאוד רוצה לעזור, והיא עושה זאת מכל הלב."

"אני ממש מרגישה שהסדנה בסיסית וכל אישה צריכה לדעת את מה שלמדנו גם אם היא לא מתכוונת להשתמש בשיטה. להכיר את הגוף ממש עם כל הפרטים זה כל כך חשוב, ואני ממש חוויתי חוויה אישית- גיליתי דרך המעקב חולשה של שרירי רצפת האגן וברוך ה' גיליתי זאת מספיק מוקדם ואני יכולה לטפל בכך לפני שהמצב יחמיר. אני חושבת שנטע עושה שליחות גדולה עבור נשים, והלוואי שכמה שיותר נשים יכירו את השיטה וילמדו על הגוף שלהן. אני ממש שמחה שלמדתי את הסדנה איתך נטע, את מעבירה את הסדנה בצורה כל כך חיובית ומושקעת, עם המון הקשבה ורצון לתת מהידע שלך ובצורה בהירה. ריגש אותי לראות שהסדנה אינה חיצונית לך, אלא ממש אורח החיים שלך, ודברים שיוצאים מהלב נכנסים אל הלב. אני מודה לך מכל הלב על המתנה שהענקת לי ומאחלת לך שתזכי להעניק את המתנה הנפלאה הזו לכמה שיותר נשים."

"הגעתי לסדנה דרך חברה לאחר 9 שנים של שימוש בגלולות ומחשבות אמביוולנטיות לגבי הסדנה. החלטתי לנסות שיטה אחרת, טבעית יותר, מושכלת יותר, שלא מצריכה ממני לצרוך הורמונים לזמן ממושך. ואז פגשתי את נטע המקסימה, בסדנה אינטימית ואווירה טובה ונעימה אך גם מלמדת. הייתי בהתחלה סקפטית ומלאת חששות לגבי השיטה, אך ככל שהעמקנו למדתי להכיר צדדים בעצמי ובגוף שלי שלא הייתי מודעת אליהם קודם. אני שמחה על כך מאוד, ובעיקר על כך שקיבלתי כלי לחיים, אשר חשוב מאוד לכל אישה. נטע תודה רבה!"

"סדנת שיטת המודעות לפוריות הייתה חוויה מעשירה ומעמיקה עבורי. נטע העבירה את הדברים באופן ברור ומקצועי והרבה מעבר לכך, הייתה רגישה אל כל אחת מהמשתתפות באופן אישי וליוותה אותנו בדרך להכרות מעמיקה יותר עם גופנו. אני מרגישה שאני יכולה לסמוך עליה ולפנות אליה בכל שאלה. הסדנה מאפשרת הכרות מיוחדת והקשבה אמיתית לאותות של הגוף שלי."

"הסדנה הגיעה אלי בדיוק בזמן, אחרי לידה ראשונה ואחרי הוסת הראשונה מאז הלידה. גיליתי המון דברים חדשים, ועכשיו אחרי שסיימתי אני יכולה לומר שזו הייתה המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיים!! תודה נטע, גרמת לי להתחבר מחדש."

"הווסת החודשית הפכה להיות מימים של סבל לימים של שיא והודיה. הפכתי להיות יותר קשובה ומודעת לגוף שלי. אני יודעת לתת עכשיו הסברים לכל תהליך שקורה לי בגוף ולספק לו מענה מתאים. תודה".